Titles you rated
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
The Color PurpleRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
Total EclipseRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
The PianoRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 5.0