Series
Ratings
522
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 4.0- 레카Rated ★ 3.0
Blow BreezeRated ★ 0.5- 스피드왕 번개Rated ★ 3.5
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 2.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.5
- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 3.5
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
- 녹색전차 해모수Rated ★ 4.0
- FriendsRated ★ 2.5
The RebelRated ★ 4.5
Yeah, That's How It IsRated ★ 0.5
La Dolce VitaRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Tree of HeavenRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 3.5- RNARated ★ 3.0
- Chosun PoliceRated ★ 3.5
RivalRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.0