Titles you rated
MonstarRated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5