Movies
Ratings
145
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5