Series
Ratings
71
House of CardsRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5