Titles you rated
BurntRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5