Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
My NameRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
One Ordinary DayRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.0
AwakenRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0