Movies
Ratings
624
Everybody's FineRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
The Stepford WivesRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
365 DaysRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 1.0
JokerRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5