Series
Ratings
178
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 2.0
ValeriaRated ★ 3.0
ValeriaRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5- The MentalistRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
NavilleraRated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5