Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 2.0
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.5