Movies
Ratings
15
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.0