Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 0.5
My Little BrideRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5