Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- A Man Under The InfluenzaRated ★ 3.0
Russians At WarRated ★ 4.0
Make It Look RealRated ★ 3.5
Soredemo Watashi wa Though I’m His DaughterRated ★ 4.0
FranklinRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
VictoryRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5- Our Sunny ParadiseRated ★ 3.5