Movies
Ratings
326
Notting HillRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
RayRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Wind RiverRated ★ 1.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 5.0
The KingRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 5.0