Movies
Ratings
941
Heads of StateRated ★ 2.5
At the BenchRated ★ 1.5
The World of LoveRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
Night FliersRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 2.0
Highest 2 LowestRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5