Titles you rated
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Boku no NechanRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.0
UzumakiRated ★ 0.5
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Murder MindfullyRated ★ 4.5
Slow TrainRated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 3.0- Stepmother and Daughter's Blues Final 2024 SpecialRated ★ 4.0
- Stepmother and Daughter's Blues 2022 SpecialRated ★ 3.5
- Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 3.0