Movies
Ratings
70
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Sky HighRated ★ 4.5
Grown Ups 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
AustenlandRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.5
A Single ManRated ★ 4.5
DisconnectRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.5
PopulaireRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0