Titles you rated
The IslandRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 1.0
ShutterRated ★ 1.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.5
Wet DreamsRated ★ 2.0
Air Force OneRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0