Series
Ratings
20
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
The ChairRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 1.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 1.0
White CollarRated ★ 1.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 1.0
The MentalistRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0