Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
LTNSRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
AnnaRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 5.0