Movies
Ratings
101
Into the WoodsRated ★ 1.5
BrokenRated ★ 2.5
The OmenRated ★ 2.5
Final Destination 3Rated ★ 2.5
The Red ShoesRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The MistRated ★ 2.5