Titles you rated
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 3.0
ShortbusRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 2.5