Movies
Ratings
193
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
Super Size MeRated ★ 4.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.0