Titles you rated
DexterRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.0
The RookieRated ★ 2.5
The RookieRated ★ 3.0
Their MarriageRated ★ 2.5
Saitama no HostRated ★ 1.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 0.5
Desperate Mr. XRated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.0
Pension MetsaRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 5.0