Movies
Ratings
130
The MercilessRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Running on EmptyRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0