Movies
Ratings
65
Big Hero 6Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 0.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
The Coast GuardRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
August RushRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 0.5
Ip ManRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 2.5