Titles you rated
 The Hateful EightRated ★ 5.0 The Hateful EightRated ★ 5.0
 Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5 Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
 MoonlightRated ★ 3.5 MoonlightRated ★ 3.5
 13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 5.0 13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 5.0
 The 5th WaveRated ★ 1.5 The 5th WaveRated ★ 1.5
 DeadpoolRated ★ 5.0 DeadpoolRated ★ 5.0
 Summer SnowRated ★ 3.5 Summer SnowRated ★ 3.5
 PixelsRated ★ 3.0 PixelsRated ★ 3.0
 The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0 The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
 Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0 Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
 The Transporter RefueledRated ★ 4.5 The Transporter RefueledRated ★ 4.5
 AlohaRated ★ 4.5 AlohaRated ★ 4.5
 American UltraRated ★ 4.0 American UltraRated ★ 4.0
 Ant-ManRated ★ 5.0 Ant-ManRated ★ 5.0
 Dumb and Dumber ToRated ★ 4.0 Dumb and Dumber ToRated ★ 4.0
 Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5 Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
 TwentyRated ★ 2.0 TwentyRated ★ 2.0
 A Hard DayRated ★ 4.0 A Hard DayRated ★ 4.0
 My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5 My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
 Life of PiRated ★ 4.5 Life of PiRated ★ 4.5