Movies
Ratings
591
The PlatformRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 3.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5