Series
Ratings
15
SoulRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0