Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- M&MRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- 大改造!! 劇的ビフォーアフターRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0