Titles you rated
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5