Movies
Ratings
108
AnastasiaRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
RedRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
LucyRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
xXxRated ★ 3.0