Titles you rated
Black PantherRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0