Titles you rated
OnceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 1.5
Past LivesRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
TarRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5