Series
Ratings
35
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0