Movies
Ratings
134
RatcatcherRated ★ 5.0
The Cook, the Thief, His Wife & Her LoverRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
MegamindRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0