Series
Ratings
37- TriggerRated ★ 2.0
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- LTNSRated ★ 5.0
- Black MirrorRated ★ 4.0
- The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
- The School Nurse FilesRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
- Mask GirlRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Reborn RichRated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- SomebodyRated ★ 4.0
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 1.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
- My Liberation DiaryRated ★ 4.0
- I Haven't Done My Best YetRated ★ 3.5
- Rookie CopsRated ★ 1.5