Titles you rated
The TownRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
BackdraftRated ★ 4.5- Backdraft 2Rated ★ 3.0
Run All NightRated ★ 3.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.0
Spenser ConfidentialRated ★ 2.5
Hell or High WaterRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 2.0
The IrishmanRated ★ 5.0
The HighwaymenRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.0