Titles you rated
BodyguardRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0