Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5