Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5