Movies
Ratings
300
TenetRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
SonatineRated ★ 4.5
Love HotelRated ★ 2.0
Fanny & AlexanderRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
ContemptRated ★ 2.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 1.0
HappyendRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
That Obscure Object of DesireRated ★ 4.0
First Love: The Litter on the BreezeRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.0
Fire of LoveRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0