Series
Ratings
27
Breaking BadRated ★ 5.0
AggretsukoRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.0
The PacificRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0