Titles you rated
The Family ManRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0