Titles you rated
Severance Season 2Rated ★ 5.0
DisclaimerRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Lisey's StoryRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5