Movies
Ratings
23
EpitaphRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 2.5