Movies
Ratings
247
KikujiroRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Taste of TeaRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
One Fine MorningRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0