Titles you rated
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0