Movies
Ratings
320
AlwaysRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5