Movies
Ratings
180
Murder, Take OneRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 5.0
Quarantine 2: TerminalRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5